Czosnek w oleju z ziołami OLE!


Czosnek w oleju z ziołami OLE!
2019-11-13
Wyrazistość aromatu czosnku OLE! uzupełniona o starannie dobraną mieszkankę śródziemnomorskich ziół to doskonała kompozycja dla wymagającego smakosza. Pozwól się zaskoczyć chrupkością czosnku i delikatnością olejowej zalewy.

Otwórz się na niezapomniane doznania z oryginalnymi i lekkimi warzywnymi przekąskami. Inspiruj się dzięki OLE! i nadaj swoim daniom prawdziwego śródziemnomorskiego charakteru.


Czosnek w oleju z ziołami OLE! będzie idealnym dodatkiem do szpinakowej tarty, która nabierze dzięki niemu wytrawnego charakteru i niesamowitego czosnkowo-ziołowego aromatu. Doskonale sprawdzi się także w daniach rybnych i makaronowych. Podczas przygotowywania ulubionych potraw pozwól się uwieść fuzji warzywnych przysmaków z ich niebanalnymi dodatkami czerpiąc jak najwięcej z przepisów marki OLE!

Więcej w PRZEPISNIKU OLE!: https://bit.ly/2BJ7EbH

Więcej na: www.wole-ole.pl

Czosnek włoski w oleju OLE!
Pojemność: 212 ml
Cena: około 8 zł


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Piarowieczkrwiikosci

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl