COOKINGBOX – REWOLUCJA W TWOJEJ KUCHNI!


COOKINGBOX – REWOLUCJA W TWOJEJ KUCHNI!
2018-03-08
Ugotowanie dania jak z restauracji nigdy nie było prostsze!

Ugotowanie dania jak z restauracji nigdy nie było prostsze! Od teraz we własnej kuchni wykonasz popisową jagnięcinę alla romana lub prostą tartę z serem kozim, bez wychodzenia do sklepu. Cookingbox.pl zrobi zakupy za ciebie i dostarczy świeże składniki prosto do domu wraz z dokładnym przepisem. Jak dokładnie działa cookingbox?

Przeczytaj również:

Nowość na polskim rynku

Gotowanie jest teraz bardzo na czasie. Uwielbiamy wszelkie programy kulinarne, nie boimy się próbować smaków. Zwykły schabowy na obiad już nie wystarczy, chcemy czegoś więcej. Teraz możemy sami stworzyć dania rodem z Francji lub Włoch bez wychodzenia do restauracji czy nawet do sklepu na zakupy. Wystarczy zamówić cookingbox.  

Mechanizm cookingboxów, jest bardzo prosty. Trzeba wybrać ulubione danie spośród ponad 100 prezentowanych na stronie. Wszystkie potrzebne składniki dostaniemy do domu
w specjalnym pojemniku (boxie), zapewniającym ich świeżość i bezpieczne dotarcie.
W cookingboxie znajdziemy oprócz składników dokładny przepis na nasze danie, może być wyszukane, jak małże po normandzku, czy proste, jak naleśniki z porami.

Zjesz jak w restauracji

Cookingbox.pl jest alternatywą dla wyjść do restauracji, gdy chcemy spotkać się ze znajomymi i zjeść coś pysznego, jednak mniejszym kosztem. Jest też świetnym pomysłem na rodzinny obiad, którym zaskoczymy domowników lub na spotkanie z przyjaciółmi, gdy sami chcemy coś przygotować. Taki sposób dostarczania składników jest też dobry dla osób zajętych, które nie mają czasu na pójście do sklepu i szukanie specjalistycznych składników, a chcą przygotować np. romantyczną kolację dla drugiej połówki. Zamawiając cookingbox, zawsze dostajemy świeże produkty tuż po zakupieniu, sami przygotowujemy danie, więc wiemy, co jemy. Do wyboru są potrawy z całego świata z wyraźną przewagą kuchni włoskiej i francuskiej. Przy każdym przepisie podane są alergeny jakie zawiera danie, liczba porcji oraz cena.

Cookingbox.pl to nowy i bardzo wygodny sposób na pyszną kolację, którą przygotujemy sami, więc zostanie nam już ta najprzyjemniejsza część czyli gotowanie i oczywiście jedzenie, bez wcześniejszego stresu związanego z zakupami i poszukiwaniem jakościowych składników
i przepisów w internecie.  

 

Nadesłał:

dorota5

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl