Bezpłatna mammografia w Galerii Zaspa


Bezpłatna mammografia w Galerii Zaspa
2021-08-05
Badanie mammograficzne nie boli, trwa tylko chwilę, a może uratować życie. Dlatego tak ważne jest, by wykonywać je przynajmniej raz na dwa lata. W najbliższy piątek, 6 sierpnia, bezpłatnie przebadać się będą miały okazję wszystkie panie z grupy refundacyjnej (w wieku 50-69 lat).

Wystarczy przyjść do Galerii Zaspa, gdzie na parkingu stanie specjalny mammobus.

 

Badanie mammograficzne pozwala na wykrycie nawet niewielkich zmian nowotworowych, co z kolei daje szansę na szybkie rozpoczęcie leczenia i całkowity powrót do zdrowia. Warto więc je powtarzać, by móc jak najszybciej rozpocząć leczenie. Galeria Zaspa zaprasza na bezpłatne badania, które odbędą się 6 sierpnia w godz. 9:00-17:00. Przed pasażem w okolicach sklepu Maxi Zoo zaparkuje dedykowany autobus, w którym specjaliści wykonają mammografię - każdej osobie 4 projekcje (po dwie na każdą pierś).

 

Bezpłatnie skontrolować swoje zdrowie będą mogły panie w wieku 50-69 lat. Uwaga! Obowiązują zapisy. Należy zadzwonić pod numer: 58 767 34 55 lub 58 767 34 77.

 


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl