MenMag – magnez od Aflofarmu z tytułem Męska Marka Roku 2017


MenMag – magnez od Aflofarmu z tytułem Męska Marka Roku 2017
2017-10-30
MenMag to obecnie najpopularniejszy w Polsce preparat magnezowy stworzony specjalnie dla mężczyzn. Wysoka jakość produktu znalazła uznanie w oczach Polskiego Instytutu Rozwoju Marki, który przyznał jej tytuł „Męskiej Marki Roku”.

[1] Wysoka jakość produktu znalazła uznanie w oczach Polskiego Instytutu Rozwoju Marki, który przyznał jej tytuł „Męskiej Marki Roku”.

 

Suplement diety MenMag uzupełnia dietę w magnez, który pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni. Został stworzony z myślą o mężczyznach, którzy prowadzą aktywny tryb życia. Produkt zawiera mleczan magnezu, czyli dobrze przyswajalną formę tego pierwiastka. Oferuje także dodatkowe składniki takie jak: Witamina B6, która przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu białka i glikogenu, cynk, pomagający w utrzymaniu prawidłowego poziomu testosteronu we krwi, a także wyciąg z korzenia maca, który pomaga w zachowaniu naturalnej aktywności seksualnej i energii.

 

Na rynku istnieje bardzo wiele różnych preparatów magnezowych, ale niewiele jest takich produktów, które poprzez kompozycję składników są kierowane do określonej grupy konsumentów. Przewagą naszego produktu jest farmaceutyczna jakość - MenMag powstaje w takim samym środowisku jak leki, czyli zdecydowanie powyżej obowiązujących norm. Nie ulega wątpliwości, że nasz produkt zasługuje na miano Męskiej Marki Roku, mówi Piotr Kozakiewicz, Business Unit Manager w Aflofarm Farmacja Polska.

 

[1] Najlepiej sprzedający się produkt z magnezem dedykowany dla mężczyzn (tj. magnez, którego treść oznakowania i przekaz reklamowy wskazuje, że jest pozycjonowany/przeznaczony dla mężczyzn)  wśród innych produktów z magnezem, na podstawie danych IMS za okres 01.10.2016 - 30.09.2017.