Makijaż skóry dojrzałej od L'Oréal Paris – seria Age Perfect tylko w sieci Hebe


Makijaż skóry dojrzałej od L'Oréal Paris – seria Age Perfect tylko w sieci Hebe
2017-10-26
Wiele kobiet wraz z wie-kiem rezygnuje z make-up'u, obawiając się, że nieumiejętnie przygotowany może dodać dodatkowych lat. Age Perfect od L'Oréal Paris to pierwsza gama kosmetyków do makijażu od L'Oréal Paris dopasowana do potrzeb skóry dojrzałej (dostępna tylko w Hebe).

Skóra dojrzała jest bardziej wymagająca, nie tylko w zakresie pielęgnacji, ale i makijażu. Wraz z pierwszymi zmarszczkami warto przejrzeć się kosmetyczce i sprawdzić czy pro-dukty, które stosujemy spełniają swoją rolę - mają odpowiednie właściwości i formuły, nie są zbyt ciężkie i pomagają zatuszować mankamenty związane z utratą przez skórę odpo-wiedniej elastyczności czy nawilżenia.

Nowa seria kosmetyków kolorowych Age Perfect od L'Oréal Paris to idealne rozwiązanie dla świadomych i dojrzałych kobiet szukających klasycznych rozwiązań dzięki którym mo-gą wyglądać pięknie i kobieco. Zestaw idealny Age Perfect to:

Podkład Age Perfect - dzięki formule z zawartością składnika proxylande
o właściwościach przeciwzmarszczkowych oraz kompleksie witamin, skutecznie rozświetli skórę i odmłodzi cerę. Zmniejszy także widoczność przebarwień.
Rozświetlający korektor Age Perfect o lekkiej konsystencji idealnie stapia się ze skórą, zakrywając niedoskonałości, nie podkreślając przy tym zmarszczek.
Pogrubiający tusz Age Perfect z olejkiem z jojoba idealnie zaznaczy oko, dzięki czemu optycznie zniweluje efekt opadającej powieki.
Konturówka Age Perfect do ust wraz z pomadką Color Riche dopełnią makijaż i podkreślą kontur ust, który w dojrzałym wieku często nie jest już tak wyraźny.
Nowa seria kosmetyków kolorowych Age Perfect od L'Oréal Paris to zestaw idealny do codziennego makijażu. Naturalne odcienie będą sprzymierzeńcami, a odpowiednio dobra-ny podkład pozwoli uzyskać tzw. efekt luksusowej i gładkiej cery.

Produkty Age Perfect od L'Oréal Paris dostępne są wyłącznie w drogeriach Hebe. Wy-bierz się już dziś.

Sugerowane ceny produktów:

AGE PERFECT PODKŁAD - 64,99 zł
AGE PERFECT KOREKTOR - 49,99 zł
AGE PERFECT MASCARA - 59,99 zł
AGE PERFECT KONTURÓWKA - 29,99 zł


Nadesłał:

BIG-PICTURE

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl