Stawianie baniek – skuteczna metoda walki z cellulitem


Stawianie baniek – skuteczna metoda walki z cellulitem
2016-11-30
Cellulit jest zmorą wielu kobiet. Nie pomagają kremy, masaże, suplementy diety, zmiana nawyków żywieniowych, ponieważ w większości przypadków problem jest bardzo zaawansowany. Wtedy warto skorzystać ze skutecznej, bezpiecznej i domowej metody, jaką jest stawianie baniek bezogniowych Medplus.

Bańki próżniowe bezogniowe to metoda lecznicza stosowana głównie w przypadku przeziębień, grypy, anginy i zapalenia korzonków. Niewiele osób jednak wie, że doskonale sprawdza się również w walce z zaawansowanym cellulitem. Jak to jest możliwe?

Stawianie baniek powoduje, że skóra i tkanki leżące pod nią zostają zassane, dzięki czemu dochodzi do poprawy mikrokrążenia, a tym samym do szybszego rozbijania tkanki tłuszczowej. Naturalny proces lipolizy (usuwania komórek tłuszczowych z organizmu) zostaje przyspieszony.  Skóra się wygładza, jest ujędrniona i elastyczna. Dochodzi do skutecznego wydalenia toksyn i nadmiaru wody z organizmu, dlatego stawianie baniek jest metodą polecaną zarówno w przypadku cellulitu tłuszczowego, jak i wodnego.

Jak wykonać masaż antycellulitowy bańkami bezogniowymi?

Przede wszystkim należy posiadać odpowiedni zestaw do domowego stawiania baniek bezogniowych, np. marki Medplus. Bańkę należy przyłożyć do skóry pokrytej cellulitem, by zassać skórę i tkanki, które pod nią leżą. Następnie tak zassaną bańką należy wykonać prosty masaż próżniowy, przesuwając nią po skórze. Przed pierwszym zabiegiem warto skorzystać z przydatnego filmu instruktażowego, zamieszczonego na stronie producenta baniek – Medplus.

Masaż bańką bezogniową powinien trwać około trzech minut. Pierwsze wyraźne efekty można zauważyć już po jednym zabiegu – wtedy skóra odzyskuje dobre ukrwienie, jest dotleniona, ma piękny zdrowy koloryt. Po kilku masażach próżniowych następuje maksymalne wygładzenie i uelastycznienie skóry, a także usunięcie cellulitu. Ilość zabiegów potrzebnych do całkowitego zlikwidowania nieestetycznej pomarańczowej skórki zależy od predyspozycji danej osoby, stopnia zaawansowania problemu, a także nawyków żywieniowych.


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

seokraci

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl